Інфраструктура

Ресепшн
Ресепшн
icon
Сучасний бізнес  висуває нові вимоги до формування простору в бізнес-центрах. Окрім зручності розташування однією з важливих вимог є облаштування загальних місць використання та вхідної групи та ресепшину. Адже це обличчя не лише бізнес-центру, а й наших орендарів. Співробітники на ресепшені не лише гостинно зустрінуть вашого гостя, а й при необхідності зможуть допомогти йому зорієнтуватися. Піклуючись про вас на нашому ресепшені ви зможете отримати консьєрж-послуги.
Паркінг
Паркінг
icon
Питання паркінгу є «вузьким» місцем більшості столичних бізнес-центрів. Відкрита паркувальна зона на 200 машиномісць дає можливість вам та вашому бізнесу не перейматися проблемами паркування.
                    
ЧАС ПІК
ЧАС ПІК
icon
Є 15 хвилин на обід? Тоді вам до нашого кафе «Час Пік»! Оперативно, смачно і затишно, як удома. Різноманітне меню задовольнить будь-який смак. І дуже рекомендуємо скуштувати випічку наших кондитерів.
                    
Пар бар
Пар бар
icon
Діловий обід чи грандіозна вечірка для клієнтів, дружня вечеря чи корпоратив для співробітників – Par Bar місце для вдалих зустрічей.
LUCCA
LUCCA
icon
Запланували провести вечір у гостинні Тосканні? Вам не потрібно летіти до Італії. Завітайте до ресторану Lucca!
                    
Солом'янський парк
Солом'янський парк
icon
10 000 кроків сприяє покращенню не лише самопочуття, а й настрою. Невеличка прогулянка під час обідньої перерви Солом’янським парком допоможе «підзарядитися» енергією на другу половину дня.