Інфраструктура

Ресепшн
Ресепшн
icon
Сучасний бізнес  висуває нові вимоги до формування простору в бізнес-центрах. Окрім зручності розташування однією з важливих вимог є облаштування загальних місць використання, вхідної групи та ресепшн. Адже це обличчя не лише бізнес-центру, а й наших орендарів.
Співробітники на ресепшн не тільки гостинно зустрінуть Вашого гостя, а й при необхідності зможуть допомогти йому зорієнтуватися.
З турботою про Вас на нашому ресепшені Ви зможете отримати консьєрж-послуги.
Паркінг
Паркінг
icon
Питання паркінгу є «вузьким» місцем більшості столичних бізнес-центрів. Відкрита паркувальна зона на 200 машиномісць дає можливість Вам та Вашому бізнесу не перейматися проблемами паркування.
                    
Dinner’s
Dinner’s
icon
Цінуєш свій час та бажаєш не витрачати його на очікування замовлення, тоді тобі точно до нас! Смачні сніданки, ланчі та вечері - все це ти знайдеш у Dinner’s. Приємна атмосфера та різноманітна їжа, чудове місце для обідніх перерв та дружніх посиденьок за філіжанкою кави.
                    
Пар бар
Пар бар
icon
Діловий обід чи грандіозна вечірка для клієнтів, дружня вечеря чи корпоратив для співробітників – Par Bar місце для вдалих зустрічей.
LUCCA
LUCCA
icon
Запланували провести вечір у гостинній Тоскані? Вам не потрібно летіти до Італії. Завітайте до ресторану Lucca!
                    
Дитяча кімната
Дитяча кімната
icon
Дозвілля дитини має бути не лише смачним, але і веселим та цікавим. Тож ресторан Lucca пропонуює маленьким гостям затишну дитячу кімнату для ігор та розваг. А також за дітьми наглядають няні та аніматори.
Екологічний транспорт
Екологічний транспорт
icon
Орендарі бізнес-центру "Eleven", отримали альтернативний, екологічний транспорт - велосипеди Некстбайк, таким чином від сьогодні до бізнес-центру "Eleven", що розташований по вул. Солом'янська 11, всі бажаючі можуть приїздити на велосипедах мережі Nextbike.
Солом'янський парк
Солом'янський парк
icon
10 000 кроків сприяє покращенню не лише самопочуття, а й настрою. Невеличка прогулянка під час обідньої перерви Солом’янським парком допоможе «підзарядитися» енергією на другу половину дня.