Інженерні системи

Безпека в усьому
Орендарів бізнес центру чекає приємний сюрприз. Завдяки інтелектуальним системам безпеки в БЦ «Ілевен» ваш офіс абсолютно захищений у всіх сферах. Безперебійна підтримка електричних потужностей - необхідна умова для функціонування сучасного офісу. Два незалежних джерела електропостачання з автоматичним перемиканням справляються з цим завданням на відмінно. Система контролю доступу, відеоспостереження і цілодобова охорона убезпечать вас від вторгнення небажаних гостей.

Зручність i комфорт
Зручність і комфорт на робочому місці - головний принцип організації робочого простору в БЦ. Продумана навігація і ліфтові системи дозволяють грамотно розподілити потоки працівників і максимально скоротити відстань до потрібної частини будівлі. Камерна територія, зі спеціальними зонами для відпочинку та релаксації, забезпечують не тільки комфорт, але і неповторну атмосферу в БЦ «Ілевен».

Економія простору
засобів та коштів
Плануваня "open space" та фальш підлога в приміщеннях БЦ «Ілевен» дозволяє влаштувати офісний простір відповідно до ваших потреб і розмістити з комфортом більшу кількість співробітників, ніж при фіксованій кабінетній системі.

Економія простору
засобів та коштів
ІПТ (індивідуальний тепловий пункт) і регульована система опалення, економія на орендованих площах і відсутність необхідності утримання додаткового штату обслуговуючого персоналу та охорони, дозволять істотно знизити витрати орендарів.
Інженерні системи - автоматизована система управління, диспетчеризація та цілодобовий моніторинг інженерних систем.

Система енергопостачання - два незалежних джерела електропостачання з автоматичним перемиканням.

Система кондиціювання та опалення - припливно-витяжна вентиляція, індивідуальна система опалення.

Система безпеки – цілодобова охорона, охоронна сигналізація, відеоспостереження, контроль доступу, система пожежогасіння та димовидалення.

IT-система - високошвидкісний інтернет, телефонія.

Управління БЦ – професійна експлуатаційна служба.